Aktualności Strona główna

Zapraszamy na wiosenne szkolenie w Rewie 20-23 kwietnia 2023 r.

Uprzejmie informujemy, że w dniach 20-23 kwietnia 2023 r. (czwartek-niedziela) odbędzie się 4-dniowe sympozjum szkoleniowe w Hotelu Skipper **** w Rewie (www.hotelskipper.pl).

Dojazd do Rewy we własnym zakresie.

– wysłanie do Fundacji IUS w Olsztynie do dnia 3.03.2023 r. prawidłowo wypełnionej karty zgłoszeniowej wraz z załączonym potwierdzeniem uiszczenia opłaty.

– zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych oraz podpisanie: zgody na przetwarzanie danych.

W przypadku wyboru pokoi 1-osobowych, przed wpłatą opłaty należy skontaktować się z OIRP w Olsztynie, celem uzyskania potwierdzenia, że limit pokoi 1-osobowych nie został wyczerpany.

Organizator zastrzega sobie prawo odwołania szkolenia z uwagi na zbyt małe zainteresowanie radców prawnych.

Informacja o przetwarzaniu danych Rewa

Program Rewa 2023