Aktualności Strona główna Szkolenie OIRP

Uzupełnienie programu szkolenia 19.-21.11.2015 roku w GrandHotel Tiffi w Iławie

Uprzejmie informuję, że podczas szkolenia wyjazdowego w dniach 19-21 listopada 2015 roku w Grand Hotel TiFFI w Iławie w dniu 19.11.2015 roku (czwartek) w godzinach 19-19.15 wygłosi przemówienie o pracy samorządu na Litwie Sekretarz Rady Adwokackiej na Litwie – Audrius Bitinas.

Ponadto w czwartek od godz. 15.00 i piątek zapraszamy Państwa na prezentację i jazdy testowe samochodów marki BMW. Dostępne będą modele: BMW 7, X4, seria 1 i nowy model MINI Clubamn.

Przewidziana jest także loteria wizytówkowa, aby wziąć w niej udział należy przy rejestracji uczestników wrzucić wizytówkę do szklanej kuli. Losowanie odbędzie się na początku kolacji.

Nagrodami w loterii będą:

– weekend z MINI

– weekend z BMW

– torba z gadzetami BMW i MINI

Oferta BMW jest związana z tym, że w maju planowane jest otwarcie nowego Salonu BMW Zdunek w Olsztynie.

Serdecznie zapraszam na jazdy testowe modelami: BMW 7, X4, seria 1 i nowy model MINI Clubamn.

Dziekan OIRP

/-/Michał Korwek