Aktualności Strona główna Szkolenia, Konferencje Szkolenie OIRP

Wyjazd szkoleniowy Barcelona, Gaudi i stadion Camp Nou-przedłużony termin zgłoszeń do 24.03.2023 r.

Szanowne Koleżanki i Koledzy,

Realizując postanowienia art. 41 pkt 4 ustawy z dnia 6 lipca 1982 r. o radcach prawnych (tj. Dz. U. z 2022 r. poz. 1166) oraz umożliwiając wypełnienie obowiązku szkoleniowego przez radców prawnych, Rada Okręgowej Izby Radców Prawnych w Olsztynie uprzejmie zawiadamia, że w dniach 19-23 maja 2023 r. organizuje wyjazdowe wiosenne szkolenie radców prawnych.

Przypominamy radcom prawnym, że z dniem 31 grudnia 2023 r. kończy się 3 letni okres szkoleniowy przewidziany Regulaminem zasad wypełniania obowiązku doskonalenia zawodowego przez radców prawnych i zadań organów samorządu służących zapewnieniu przestrzegania tego obowiązku, w którym każdy radca ma obowiązek zgromadzenia 40 punktów szkoleniowych. Udział w szkoleniu wyjazdowym pozwoli na zrealizowanie obowiązku szkoleniowego poprzez uzyskanie 40 punktów szkoleniowych (4 dni szkolenia po 5 godzin, za godzinę szkolenia naliczane są 2 punkty).

Jako miejsce szkolenia został wybrany hotel Sumus Hotel Stella & Spa 4*Superior

Wyjazd organizowany będzie przez

W-TRAVEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA z siedzibą w Warszawie ul. Konstruktorska 13, 02-673 Warszawa, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS: 0000803384 NIP: 5213876380

Opis katalogowy hotelu: https://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g644329-d290445-Reviews-Sumus_Hotel_Stella_Spa-Pineda_de_Mar_Catalonia.html

W ramach kwoty szkolenia 3890 PLN od osoby, w cenie uczestnikom gwarantujemy:

– przelot w dwie strony: z Modlina do Barcelony

UWAGA!

KAŻDY UCZESTNIK DOJEŻDZA WE WŁASNYM ZAKRESIE DO MODLINA

Wylot Modlin w piątek 19.05.2023 r. o 17:15 – lądowanie Barcelona 20:20

powrót we wtorek 23.05.2023 r.

wylot Barcelona 19:40 – lądowanie Warszawa-Okęcie 22:45

UWAGA!

ORGANIZATOR ZAPEWNIA TRANSPORT Z LOTNISKA WARSZAWA OKĘCIE DO MODLINA

– cztery noclegi ze śniadaniami w czterogwiazdkowym hotelu nad Costa Brava, przy plaży i stacji kolejki do Barcelony (dojazd do Barcelony ok. 1 h) – Sumus Hotel Stella & Spa 4*Superior

– transfer z lotniska do hotelu i z powrotem

– ubezpieczenie KL + NNW

– opiekę koordynatora wyjazdu

– pokrycie kosztów przejazdu i wizytę w siedzibie Izby Adwokackiej w Barcelonie

Dodatkowo płatne: duży bagaż wg stawek linii lotniczej (cena obejmuje wyłącznie bagaż podręczny), komunikacja na miejscu, posiłki (obiady i kolacje), wycieczka fakultatywna do Girony/Montserrat, wejściówki na atrakcje turystyczne zwiedzanie Sagrada Familia i Park Guell, Muzeum FC Barcelona, bilet na mecz Barcelona – Sociedad (trybuna Corner 1 na stadionie Camp Nou przed planowanym dwuletnim okresem remontu i modernizacji stadionu – narożnik, koszt ok 400 zł.)

–           udział w szkoleniu w trakcie wyjazdu (przez 4 dni po 5 godzin)

–           ubezpieczenie:

ubezpieczenie Barcelona

Prosimy dodatkowo o zaznaczenie na karcie zgłoszeniowej chęci skorzystania z dodatkowych atrakcji:

¨ wycieczka fakultatywna do Girony/Montserrat,

¨ zwiedzanie Sagrada Familia

¨ wizyta w Park Guell,

¨ wizyta w Muzeum FC Barcelona

¨  bilet na mecz Barcelona – Sociedad (trybuna Corner 1) 400 zł lub wyższa kategoria, wówczas cena do indywidualnego ustalenia.

Uczestnicy pokrywają koszt szkolenia, wpłacając na rachunek bankowy wskazany przez organizatora:

1/ kwotę 3800,00 zł (miejsce w pokoju dwuosobowym)

W-Travel sp. z o.o. sp.k.

2/ kwotę 90,00 zł na rachunek Fundacji Radców Prawnych IUS:  97 1950 0001 2006 0890 7990 0002

Kwoty płatne w terminie do 24 marca 2023 r. (niedziela)

TERMIN NA SKŁADANIE KART ZGŁOSZENIOWYCH UPŁYWA

w dniu 24 marca 2023 r.

Ilość miejsc na szkoleniu jest ograniczona, w związku z czym o przyjęciu zgłoszenia decyduje kolejność dostarczenia zgłoszeń wraz z dowodem wpłaty oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych do Fundacji (data, godzina).

OIRP zastrzega sobie prawo odwołania szkolenia z uwagi na zbyt małe zainteresowanie radców prawnych, albo innych przyczyn niezależnych od OIRP.

– dostarczenie do Fundacji (osobiście lub za pomocą maila) prawidłowo wypełnionej karty zgłoszeniowej wraz z potwierdzeniem uiszczenia  całości opłaty za szkolenie oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych do dnia 24 marca 2023 r.;

Szczegółowych informacji w przedmiocie szkolenia udziela Wicedziekan, Prezes Fundacji IUS Michał Korwek tel. +48 604 550 235, mail : michalkorwek@interia.pl

Prezes Fundacji IUS

Dziekan OIRP w Olsztynie