Strona główna Szkolenia, Konferencje Szkolenie OIRP

Zapraszamy radców prawnych spoza OIRP w Olsztynie na konferencję oraz szkolenie w Rynie połączone z obchodami Jubileuszu 40-lecia samorządu radców prawnych

Uprzejmie informujemy, że w dniach 18-20.11.2022 r. odbędzie się szkolenie i konferencja w Hotelu ZAMEK RYN **** w Rynie, Plac Wolności 2 (http://www.ZamekRyn.pl/).

W załączeniu do pobrania program oraz karta zgłoszeniowa.

Warunkiem przyjęcia zgłoszenia na szkolenie i konferencję jest:

– wysłanie do Fundacji IUS w Olsztynie do dnia 7 listopada 2022 r. prawidłowo wypełnionej karty zgłoszeniowej wraz z załączonym potwierdzeniem uiszczenia opłaty;

Parking dla aut osobowych – bezpłatny.

Uwaga:

uprzejmie informujemy, że warunkiem wzięcia udziału w szkoleniu jest zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych oraz podpisanie zgody na przetwarzanie danych. Podpisany dokument prosimy o przesłanie do organizatora  wraz z kartą zgłoszeniową.

Program szkolenia 09112022

IUS Informacja o przetwarzaniu danych Ryn 2022